Hakkımızda
GFS Endüstriyel Ürünler Sanayi Ticaret A.Ş, uzun seneler yurtiçi ve yurtdışı standart ve proje bazlı üretim ve tedarik tecrübesiyle ; Paslanmaz Boru ve Braket grupları , Standart ve Özel Bağlantı Elemanları ürün gruplarında ; ÜRETİM, Mümessillik , direkt ithalat, Dış Kaynak Kullanımı ve Sözleşmeli tedarikçi havuzundan Profesyonel Üretim - kalite Yönetimiyle bitmiş mamül ve yarımamül şekillerinde tedarik hizmetleri sunmaktadır.

ÜRETİM olarak
Grup bünyesinde, Çeşitli Dövme Pres ve Çekiç, CNC, Otomat, Revolver, Index, Yay Makinaları, Dikişli Boru hatları ve Boru şekillendirme makine parkuruyla özel üretimler gerçekleştirmektedir. Sözleşme bazında çalıştığı Müşterileri için Standart ve Özel ürün gruplarında stok tutulmaktadır.

MÜMESSİLLİK olarak
Spesifik Paslanmaz Boru gruplarında Otomotiv sektörü için KORE ve TAYVAN menşeli üreticilerin mümessilliğini yapmaktadır..

Dış Kaynak Kullanımı Projelerinde: Müşterileri adına sözleşmeli olarak yarı mamül ve mamül olarak hem yurtiçi hem de yurtdışı tedarik kaynaklarından Müşteri Depo Teslimi, Farklı lokasyonlara Transit Ticaret veya Üretim&Yükleme nezaret hizmeti vermektedir. ..

GFS ekibi; Müşterilerinin küresel ölçekte daha rekabetçi olabilmeleri için Türkiye, Almanya Kore , Taiwan ve Çin’deki profesyonel ekipleri sayesinde; kaliteli ve rekabet gücü yüksek optimum tedarik kaynaklarına ulaşımını mümkün kılmaktadır.

Firmamız; Beyaz Eşya, Otomotiv, Elektrik, Enerji, Gıda, Kimya, Marin ve Mobilya  sektörlerinde  faaliyet göstermektedir

Firmamız; Güçlü ve Profesyonel ekipleriyle hizmetinize hazırdır.

Saygılarımızla.